Tel.: +420 566 523 414
Příční 923/4
Velké Meziříčí 594 01
aktuální výstavy

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

INGELD > Info > Časté dotazy

Nejčastější dotazy

V této rubrice jsou uvedeny a zodpovězeny časté otázky našich zákazníků. Pokud máte i vy dotaz, pošlete nám ho prosím. Velmi rádi a ochotně se vám budeme věnovat.

Jaké výhody získáte, pokud si objednáte nábytek INGELD na některé z výstav

Tou hlavní a největší výhodou je samozřejmě to, že si nábytek můžete osobně prohlédnout a vyzkoušet. Přítomní pracovníci naší firmy Vám také fundovaně poradí s výběrem nejvhodnějšího typu a kombinace nábytku, aby co nejlépe odpovídál Vašim představám, potřebám a eventuelně i finančním možnostem. Navíc  od nás oproti standardnímu nákupu v E-Shopu získáte výstavní slevu, jejíž výše se stanovuje podle hodnoty vaší objednávky a druhu objednaného zboží a může dosáhnout až 15-ti procent. K objednávkám s hodnotou nad 5.000,-, uzavřeným na výstavě, také zpravidla poskytujeme praktický dárek, což pro zákazníka znamená další výhodu.

Možnost vlastní kombinace nábytkové sestavy

Standardní sestavy, které nabízíme v našem E-Shopu v sekci Zahradní nábytek, jsou poskládané v zákaznicky nejžádanějších kombinacích. V našem E-Shopu ale máte ve většině případů možnost zvolení  kombinace vlastní, respektive poskládání sestavy z jednotlivých samostatných položek dle Vašeho přání. Kombinovat můžete navzájem i prvky z různých sestav.

Povrchové úpravy dřevěného zahradního nábytku

Kvalitně provedená povrchová úprava je velice důležitá pro vzhled, ale hlavně životnost Vašeho nábytku. Prostudujte si prosím naše rady a doporučení, týkající se této problematiky . Naše nejdůležitější rada v této věci je jednoduchá : povrchovou úpravu nikdy nepodceňujte.

 

Zahradní nábytek - Ratanový nábytek - Ostatní výrobky ze dřevaVýrobky pro děti