Příční 923/4
Velké Meziříčí 594 01
aktuální výstavy
Drobečková navigace

Domů > Info > Časté dotazy

Nejčastější dotazy

V této rubrice jsou uvedeny a zodpovězeny časté otázky našich zákazníků. Pokud máte i vy dotaz, pošlete nám ho prosím. Velmi rádi a ochotně se vám budeme věnovat.

Jaké výhody získáte, pokud si objednáte nábytek INGELD na některé z výstav

Tou hlavní a největší výhodou je samozřejmě to, že si nábytek můžete osobně prohlédnout a vyzkoušet. Přítomní pracovníci naší firmy Vám také fundovaně poradí s výběrem nejvhodnějšího typu a kombinace nábytku, aby co nejlépe odpovídal Vašim představám, potřebám a eventuálně i finančním možnostem. 

Možnost vlastní kombinace nábytkové sestavy

Standardní sestavy, které nabízíme v našem E-Shopu v sekci Zahradní nábytek, jsou poskládané v zákaznicky nejžádanějších kombinacích. V našem E-Shopu ale máte ve většině případů možnost zvolení  kombinace vlastní, respektive poskládání sestavy z jednotlivých samostatných položek dle Vašeho přání. Kombinovat můžete navzájem i prvky z různých sestav.

Povrchové úpravy dřevěného zahradního nábytku

Kvalitně provedená povrchová úprava je velice důležitá pro vzhled, ale hlavně životnost Vašeho nábytku. Prostudujte si prosím naše rady a doporučení, týkající se této problematiky . Naše nejdůležitější rada v této věci je jednoduchá : povrchovou úpravu nikdy nepodceňujte.

 

Zahradní nábytek - Ratanový nábytek - Ostatní výrobky ze dřevaVýrobky pro děti